Őszinte rajzok egy kutyával való együttélésről
Egy spanyol művész, Gemma Gené annyit gondolt munka közben kedvencére, hogy hazafelé a metrón elkezdett rajzolgatni. Végül tökéletes kis képregények születtek, amik minden gazdinak és nem kutyásnak egyaránt megmutatják: milyen csodálatos, humoros és olykor zavarba ejtő egy kutyával megosztani az életet. Egyet viszont mindenki érezhet a rajzokat nézve: a hihetetlenül erős kapcsot, ami összeköti az embert és kutyáját.
Mochi! MOCHI!!! Soha többé ne tűnj el!

-Mochi, nem! A papír nem étel!
– Minden étel a helyes hozzáállással…

Miért nem szóltál, hogy átjöttél a kanapéra??

– Isten hozott! A nevem Mochi.
– Ok… Tudod, hol vannak az értékek?
– Persze, kövess!

Na ki a jófiú???


Munkába kell mennem… – „Munka”



Kabbe 

Maradj itt, mindjárt visszajövök!



– Ki az én szerelmem? Kit szeretek jobban mindennél?
– Khm…
– Ó, helló, édes…

Fúj, egy tabletta volt a sajtomban!

Vau vau vau!!! – Szívesen…

– Én egy angol juhászkutya vagyok
– Én mami kis angyalkája vagyok!

– Mochi, hazajöttem!
– Dühös vagyok rád, amiért elhagytál!
– Tényleg? Akkor miért csóválod a farkad?
– Mert annyira boldog vagyok, hogy látlak!

-Most ebédeltél, nem kaphatsz jutalomfalatot!
– Annyira mellőzve vagyok!
– Milyen ronda kutya…
– Oh, elnézést, Miss Naomi Cambell!!!
Mochi! Mochi! … Kaja! …

ÁÁÁÁÁ! Mindenki utál téged!

Hol van a jutalomfalatom, amiért jó kisfiú voltam??

Tudom, hogy arra használsz, hogy melegítsd a lábaidat. De szeretlek a fagyos lábaiddal együtt!

– Elment! Egyedül maradtam a világban!
– Mochi!
– Mami! Hálistennek megmentettelek!

Szóval, mennyit kell várni a vacsoráig?

Még több rajz szerencsére:
A legjobb kutyás képregény rajzok
Képregényeivel segíti az örökbe adást
Vicces rajzok kutyáink mindennapjaiból
(kutyabarát.hu)



