És újra itt – a szégyentelenek
Alig lehet kivárni, hogy a világ összegyűjtse az újabb adagot, de most itt vannak! Nem csak az elkövetett tettek teszik igazán szerethetővé az egészet, de a kutyák arckifejezése, a gazdik humora és az az ismerős érzés is, hogy velünk ugyanilyenek történnek nap, mint nap.
# Éppen kihánytam egy tangát

# Egy alsógatya evő s**fej vagyok

# Odakakiltam a gyerekek csúszdájának aljára

# 0 nap telt el, mióta megettem a macska almot

# Belekakiltam a légkondiba. Most az egész lakás kaki szagú

# Kényszeres ásó vagyok

# Megtettem – lepisiltem Yoda-t

# Olyan durván rápukiztam az állatorvosra, hogy meg kellett néznie, nem kakiltam-e le

# Végignézem, ahogy a macskák megeszik az összes kajámat, mert túlságosan félek elkergetni őket

# 0 nap telt el az utolsó wc papír guriga vérfürdő óta

# Nem vártuk meg anyut, hogy hazaérjen és kibontsa a postát

# Ledöntöm a szomszéd gyerekeket és meg*** őket. Regisztrálni kellene, mint szexuális bűnelkövető

# Hordom anyu ruháit

# Elloptam a zoknikat – én meg megettem őket

# Megettem a nagyi fogsorát, amíg 5 percre a fürdőszobába ment. Bocsi. 1000 dollárjába került

# Két szó: zöld kiemelő

# Na, most már egyedi. Szívesen

# Fejbedobom a babát a tenisz labdámmal és ugatok rá, ha nem dobja vissza

# Szeretek a wc-ből inni, de nem számítottam erre a komplikációra

# Halálosan félek a tábla disznótól

# Odaszegeztem a földhöz, mert ráálltam a fülére – a fejére pisilek

# Szeretem ellopni a használt női dolgokat – a gazdám ágya alá rejtem őket

# Beleakadtam a redőnybe, miközben a macskákat üldöztem

# Az ellipszis gépre kakiltam – Megettem egy Herman Melville regényt

# Azzal üdvözöltem a sünt az új otthonában, hogy megpróbáltam megenni. Anyu órákig szedegette belőlem a tüskéket – Az egész házon át kergethetem a kutyát, mert most már fél tőlem. LOL

# A nevem Bisquit. Megettem egy nagy tubust vazelint. Most kutya pelust kell viselnem, mert vazelin jön ki a fenekemen.

# Elloptam egy hat éves babáját és letéptem a fejét

# Húst rejtettem a kanapéba

# Megettem a 9 évesem művészi alkotását. Mályvacukor volt rajta, nem tudtam ellenállni

# Anyunak és apunak le kell szigszalagoznia a hűtőt, különben kiszolgálom magam egy szendvicsre

Még több szégyentelenség:
25 kutya, akik szégyentelenül bunkók
25 szégyentelen eb, akik ellopták a gazdi új partnerét
A szégyenben maradt ebeket imádja a fél világ
(kutyabarát.hu)
Forrás: barkpost


