Saját KB bal
Saját KB jobb

Patkányméreggel akartak végezni egy mentőkutyával Jászberényben

Black és gazdája annak a mentőcsapatnak a tagja, amelyik a 2023-as törökországi földrengés után 11 túlélőt mentett ki a romok alól. 

Jászberényben kolbászba tömött patkányméreggel akartak megölni egy kutyát – számolt be az esetről az RTL Híradó. Black és gazdája, Mező Marcell annak a mentőcsapatnak a tagja, amelyik a 2023-as törökországi földrengés után 11 túlélőt mentett ki a romok alól.

A mérgezett kolbászt az udvarra dobták be, szerencsére még időben megtalálták.

Mező Marcell, a kutya gazdája nem tud arról, hogy lenne haragosa, a szomszédokkal jóban van, így előtte is rejtély, ki akarhatott ártani a kutyának.

A rendőrség állatkínzás miatt nyomoz.

Forrás: RTL Híradó

Indexkép: Illusztráció:  erik-christensen-9yNXG-ZzoBc-unsplash.jpg

További érdekes cikkek
Hozzászólások
Töltés...